Godzilla II: Król Potworów - Dom Kultury w Wolbromiu

Godzilla II: Król Potworów

Dodał(a): Sylwia Gawron | wtorek, 18 czerwca 2019
Godzilla II: Król Potworów

Czekaliście na Godzillę? My również! W czerwcowym repertuarze nie mogło zabraknąć tego tytułu!

Wiecie, że Godzilla na kinowym ekranie pojawiła się po raz pierwszy w 1954 roku? To dzięki japońskiej wytwórni Tōhō.  W sumie o Królu Potworów powstało do tej pory ponad 40 (!) filmów, a tytułowy bohater jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych… hmm… postaci (? :)) japońskiej kultury masowej.

Warner Bros na kolejną część o gigantycznym monstrum kazało fanom poczekać kilka lat. Długo, ale wszystko wskazuje na to, że było warto. Jesteście fanami niezaprzeczalnego Króla? Musicie pojawić się na seansie! :)

Wszystkie terminy filmu w naszym kinie znajdziecie tutaj i tu.

A zwiastun macie tutaj. :)

[opis dystrybutora]

Kolejna odsłona filmowego MonsterVerse, opowiada historię o bohaterskich czynach członków kryptozoologicznej agencji Monarch. Muszą oni zmierzyć się z całą zgrają gigantycznych potworów. W tym również z potężnym Godzillą, który staje do walki z Mothrą, Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem — trzygłowym Królem Ghidorahem. Kiedy te pradawne supergatunki, o których istnieniu dawno zapomniano, ponownie powstają, rozpoczyna się walka o dominację… A to stawia na szali przetrwanie ludzkości.