Kina pozostają zamknięte - Dom Kultury w Wolbromiu

Kina pozostają zamknięte

Dodał(a): Sylwia Gawron | niedziela, 31 stycznia 2021
Kina pozostają zamknięte

Przed kilkoma dniami Ministerstwo Zdrowia ogłosiło nowe wytyczne dotyczące obostrzeń w przestrzeni publicznej w związku z pandemią COVID-19.

Od poniedziałku 1 lutego otwarte zostaną galerie handlowe, a także muzea i galerie sztuki, oczywiście będą one funkcjonować w reżimie sanitarnym. Niestety kina nadal pozostaną zamknięte.

Ogłoszone restrykcje mają obowiązywać do 14 lutego. Czy po tej dacie będziemy mogli wreszcie oglądać filmy na dużym ekranie? Niestety tego nie wiemy, a branża kinowa nie została do tej pory poinformowana o jakimkolwiek wstępnie planowanym terminie uruchomienia kin.

Przypominamy, że wszystkie kina w Polsce pozostają nieczynne od 7 listopada 2020 roku, co doprowadza je do tragicznej sytuacji finansowej.