Minimaraton Matrixa - Dom Kultury w Wolbromiu

Minimaraton Matrixa

Informacje o filmie:

Szczegóły filmu
Gatunek: Science-fiction
Ograniczenie wiekowe: +13
Czas trwania: 284 min

Jedyna i niepowtarzalna okazja, żeby ponownie zobaczyć na kinowym ekranie, jak to wszystko się zaczęło… Z okazji premiery czwartej części kultowej już dzisiaj serii, która nierozerwalnie wpisała się w popkulturę! Matrix  i Matrix Zmartwychwstania na MINIMARATONIE tylko 22 grudnia!

Matrix [1999]:

Neo jest genialnym hakerem. Pewnego dnia nawiązuje z nim kontakt tajemniczy Morfeusz – człowiek, który obiecuje przekazać mu wiedzę o rzeczywistości, w jakiej żyje. Prawdę o dwóch światach: prawdziwym i wygenerowanym, który ma tylko udawać rzeczywistość. Neo przystaje do grupy Morfeusza i zaczyna dostrzegać, że świat, w którym egzystował to fikcja, a jego życiem cały czas ktoś kierował. Kolejne stopnie wtajemniczenia stawiają przed Neo nowe pytania. Czym jest Matrix i komu służy? I jaką rolę w planie Morfeusza ma do spełnienia on sam?

Matrix Zmartwychwstania:

Podążaj za Neo, który prowadzi zwyczajne życie w San Francisco, gdzie jego terapeuta przepisuje mu niebieskie pigułki. Jednak Morfeusz oferuje mu czerwoną pigułkę i ponownie otwiera jego umysł na świat Matrix.

Kup bilet: