Ważna informacja dotycząca rezerwacji kortów i odbioru kluczy

Dodał(a): Magdalena Świerczek-Gryboś | niedziela, 10 maja 2020
Ważna informacja dotycząca rezerwacji kortów i odbioru kluczy

Szanowni Państwo, wszystkich chcących korzystać z naszych kortów informujemy, że klucze należy odbierać w godzinach dyżurowania placówki, to jest wtorek-sobota 8-17. Jeżeli chodzi o grę w niedziele i poniedziałki, rezerwacji kortów i odbioru kluczy należy dokonać najpóźniej w sobotę do 17. Po tej godzinie korty na wskazane dni mogą zostać zablokowane.

Korty można rezerwować przez reservise.com. Rezerwacja wymaga uiszczenia opłaty poprzez aplikację.

Możliwe jest także rezerwowanie kortu telefonicznie, a uiszczenie opłaty poprzez przelew na nasze konto, dostępne w zakładce Kontakt.

Bardzo prosimy o kontakt z Domem Kultury, gdy rezerwują Państwo korty, i porozumienie się co do odebrania kluczy. Numer telefonu 32 644 13 41, wew. 23. Klucze można oddać poprzez wrzucenie ich do skrzynki przy wejściu do Domu Kultury. Należy oddawać je BEZZWŁOCZNIE po skończeniu gry.

W przypadku niesprzyjającej pogody możliwe jest przeniesienie dokonanej rezerwacji na dowolny dostępny termin.

Powyższe zasady są tymczasowe. Prosimy o wyrozumiałość.