Wymarzony "Prezent urodzinowy" - spektakl Teatru Zagłębia z Sosnowca ! - Dom Kultury w Wolbromiu

Wymarzony „Prezent urodzinowy” – spektakl Teatru Zagłębia z Sosnowca !

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | sobota, 6 maja 2017
Wymarzony „Prezent urodzinowy” – spektakl Teatru Zagłębia z Sosnowca !

Trudno wymarzyć sobie lepszy prezent urodzinowy! Kolacja, wieczór w towarzystwie atrakcyjnej kobiety – czy coś może popsuć tak doskonale zapowiadające się atrakcje? Okazuje się, że tak.
Spektakl pt.” Prezent urodzinowy” z Teatru Zagłębia z Sosnowca, który gościł wczoraj, tj.05.05.2017r. na scenie DK po raz kolejny podbił serca naszej publiczności i otrzymał owację na stojąco!
Znakomita obsada aktorska:
o Agnieszka Bałaga-Okońska – Liz
o Beata Deutschman – Kate
o Przemysław Kania – Dick
o Wojciech Leśniak – Tony
o Tomasz Muszyński – Bob
bawiła widownię ciętymi dialogami i żartami oscylującymi w tematyce relacji damsko-męskich. Sztuka stanowiła zwariowaną komedię omyłek, przypadków i zbiegów okoliczności.

Czasem lepiej zastanowić się dwa razy, zanim przyjmiemy prezent urodzinowy od przyjaciela. Dlaczego? Wyobraźmy sobie taką sytuację – właśnie rozstałeś się z żoną i z okazji urodzin twój przyjaciel podarował ci upojną noc w hotelu z pewną kobietą o imieniu Mimi. Nie jesteś przekonany do tego pomysłu, trochę się stresujesz, ale zjawiasz się w wyznaczonym miejscu. I tak rozpoczyna się wieczór, którego nie zapomnisz do końca życia… W apartamencie – połączonym z innym pokojem – pojawiają się kolejno: urocza i nieśmiała Kate, psychiatra Dick, twoja była żona i ponętna Mimi. A na dodatek pojawia się szalony Włoch, kelner Tony, który bardzo chce pomóc w rozwiązaniu niezręcznej dla siebie sytuacji. Ale nie wiadomo – bardziej pomaga czy komplikuje?
Mocnym atutem spektaklu była również ciekawa, przyciągająca oko scenografia. W prezencie podarowano nam bezcenne 2h śmiechu! A rozentuzjazmowana publiczność honorowała aktorów gromkimi brawami, których zdawało się nie być końca!