# Kontakt

Dodał(a): Gabriela Kałwa | sobota, 20 sierpnia 2016

Dom Kultury w Wolbromiu

ul. Leśna 2, 32-340 Wolbrom

tel: 32 644 13 41

tel. kom: 606 721 082

mail: info@dk.wolbrom.pl

sprawy finansowe: ksiegowosc@dk.wolbrom.pl

Godziny otwarcia:

wtorek – środa od 7:30 do 18:00

czwartek – sobota od 7:30 do 21:00

niedziela w godzinach pracy Kina Radość

NIP: 637-10-77-483

Numer konta:
Bank Spółdzielczy w Wolbromiu
80 8450 0005 0000 0000 5210 0002

Wykaz numerów:

Bezpośrednie: Wewnętrzne:Dział:

32706537321, 22Księgowość

32706537423, 24, 25Dział organizacji imprez
Kino, rezerwacja biletów

327065377

26

Pracownia muzyczna

327065378

27

Pracownia plastyczna

327065380

29

Obsługa techniczna

326472400


FAX

 

Kontakt bezpośredni:

 

Księgowość i administracja:

Anna Pasich apasich@dk.wolbrom.pl

Ewa Neter eneter@dk.wolbrom.pl

 

Bilety i organizacja imprez:

Maria Grzywa mgrzywa@dk.wolbrom.pl

Milena Jałowiec mjalowiec@dk.wolbrom.pl

 

Kino:

Karolina Misztal kmisztal@dk.wolbrom.pl

Sylwia Gawron sgawron@dk.wolbrom.pl

 

Promocja, reklama:

Gabriela Kałwa gkalwa@dk.wolbrom.pl

 

Social media, redakcja, zdjęcia:

Magdalena Świerczek-Gryboś mswierczek@dk.wolbrom.pl

 

Zespół Ośrodków Sportowych, Zespół Basenów Wolbrom:

Paweł Gołębiowski pawel.golebiowski@dk.wolbrom.pl

 

Sprawy techniczne:

Stanisław Milejski smilejski@dk.wolbrom.pl

Tomasz Kołodziej tkolodziej@dk.wolbrom.pl

 

Zespół Basenów Wolbrom,
ul. Kamiennogórska 32-340 Wolbrom 
Tel. 32 706 53 90 

mail: plywalnia@dk.wolbrom.pl

Pływalnia

Godziny otwarcia:

poniedziałek od 13:00 do 21:00

wtorek – piątek od 9:00 do 21:00

sobota – niedziela od 9:00 do 21:00

Strefa Spa/Saun

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek od 16:00 do 21:00

sobota – niedziela 9:00 do 21:00