#zostanwdomu i wspominaj! - Dom Kultury w Wolbromiu

#zostanwdomu i wspominaj!

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | czwartek, 9 kwietnia 2020
#zostanwdomu i wspominaj!

Spieszymy z zabawą przeciwko nudzie.

Chcemy mieć z Wami kontakt. Dlatego prosimy chętne osoby, by przysyłały do nas swoje zdjęcia sprzed kwarantanny (nawet wiele lat wstecz, jeśli takie macie!) zrobione w DK Wolbrom lub na naszych terenach zielonych, i w najwyżej 100 słowach opisały jakąś przygodę czy niezapomniane przeżycie, związane z sytuacją ze zdjęcia! 📸

Przysyłajcie nam swoje wspomnienia w wiadomości na FB (nie w komentarzu!). Na pewno zaprezentujemy część (nie wszystkie!) w naszych mediach społecznościowych, a te, które wydadzą nam się najciekawsze, powiesimy w naszym DK. Czekamy na zdjęcia do 22 kwietnia.
Dla uczestników zabawy przewidujemy miłą niespodziankę.

Przysyłając nam zdjęcie i swoją historię, zgadzacie się na ich nieodpłatną publikację. Zostaną podpisane Waszym imieniem i nazwiskiem lub w sposób, jaki wskażecie w wiadomości. Dom Kultury nie wykorzysta w żaden inny sposób niż wskazane Waszych zdjęć, historii ani personaliów. Zastrzegamy sobie prawo do niewielkiej korekty językowej Waszych historii, ale przed publikacją z pewnością otrzymacie zmiany do akceptacji.