Klienci indywidualni - Dom Kultury w Wolbromiu

# Klienci indywidualni

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | czwartek, 13 października 2016

Urodziny w kinie „Radość”

Jak dużym przeżyciem dla najmłodszych jest organizacja własnego przyjęcia urodzinowego, wiedzą wszyscy rodzice. Można je zorganizować na wiele standardowych sposobów, ale można też zaskoczyć pociechę i jej gości zapraszając na URODZINY W KINIE.

To tu będą mogli przenieść się do najpiękniejszego świata wyobraźni – świata filmu, gdzie spotkają swoich ulubionych filmowych bohaterów!
Za dogodną cenę solenizant i jego goście będą bawić się na wybranym filmie z darmowym popcornem. Natomiast przed lub po seansie mogą szaleć w jednej z sal Domu Kultury, przy specjalnie dobranej przez nas muzyce oraz słodkim poczęstunku i bezalkoholowym szampanie. Pierwszą godzinę imprezy, w ramach prezentu, wliczamy w cenę przyjęcia.
Dodatkową atrakcją na urodzinowym party może być zabawa z naszym animatorem, który przygotuje dla dzieci mnóstwo atrakcji, zabaw i konkursów, rozkręcając każdą imprezę.

Urodziny w kinie są nowym, atrakcyjnym sposobem na uczczenie tak ważnego dnia w życiu każdego milusińskiego. Dzieciaki z pewnością będą zachwycone!

Seanse Kino z Maluchem

Kino z Maluchem jest nową inicjatywą w Kinie „Radość”, kierowaną do młodych rodziców, którzy nie chcą albo nie mogą zostawić swoich pociech na czas trwania seansu.

Chcemy, aby rodzice mogli mieć możliwość pełnej opieki nad dziećmi, jednocześnie nie tracąc ani minuty z historii na ekranie :)

Podczas projekcji filmowych zostanie włączone delikatne oświetlenie, a dźwięk nieco ściszony. Do dyspozycji będzie także przewijak, środki higieniczne (pieluchy, chusteczki nawilżane) oraz miejsce, w którym mali artyści będą mogli kreatywnie spędzić czas.

Więcej informacji:
ceny i rezerwacja pod nr tel
tel. 32 644 13 41 w. 23, 24, 25.