Dni Wolbromia 2017 - Dom Kultury w Wolbromiu

Dni Wolbromia 2017

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | wtorek, 5 września 2017
Dni Wolbromia 2017

Już za nami największa impreza 2017 roku!

Ostatni weekend w Wolbromiu minął pod znakiem dobrej zabawy, a wszystko za sprawą Dni Wolbromia 2017! Impreza obfitowała w szereg koncertów i imprez towarzyszących, które ściągnęły największą publikę. W piątek 1 września odbyła się uroczysta inauguracja wraz z koncertem zespołu Wolna Grupa Bukowina.

W sobotę już od samego rana rozgrywały się turnieje padla i tenisa oraz bieg na zakończenie lata, w ten sposób osoby lubiące aktywność fizyczną i sport mogły celebrować Dni Wolbromia.

Najmłodsi wraz z rodzicami brali udział w grach i zabawach familijnych. Dodatkowymi atrakcjami było oczywiście wesołe miasteczko, gdzie wszyscy mogli zaznać odrobinę adrenaliny i dobrej zabawy, stoiska gastronomiczne, sklepiki z zabawkami, słowem, dla każdego coś dobrego!

Główną uwagę publiki skupiły występy scenicznie. Pierwsi byli młodzi artyści z sekcji wokalnej Domu Kultury, którzy prezentowali swój dorobek artystyczny, później swoje talenty pokazały zespoły taneczne DK czyli „Studio Shine Dance” oraz „Wolbromiacy”,  wystąpił też Chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku.  UKS JUDO WOLBROM również przedstawił swoje umiejętności.  Następnie scenę ogarnęły zespoły: „Wotum”, „Trafiłem Na Owczarnię Pietrollini Pietrucci”, „Enchantress”, „Lovi”.

'”

Gwiazdami wieczoru były „Milano” i „Romuald Lipko Band”, których muzyka zgromadziła największą publiczność.

Niedziela minęła również w muzyczny sposób zaczynając od występu „Orkiestry Wojskowej z Bytomia”, kolejne były „Tony Grania” i „Off Kultura”.

Gwiazdami wieczoru były: „Uniqplan” „Masha Qrella” i oczywiście „Lady Pank”, które zagrały cudowne koncerty. Mimo deszczu pod sceną gromadziło się wiele osób zupełnie zapominając o niesprzyjającej pogodzie. Całość uwieńczył pokaz sztucznych ogni. Widzimy się za rok!