Repertuar październikowy - Dom Kultury w Wolbromiu

Repertuar październikowy

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | piątek, 6 października 2017
Repertuar październikowy

Kolejne doznania filmowe już przed nami! Kino Radość przedstawia październikowy repertuar:

„Botoks”- kolejny kontrowersyjny film Patryka Vegi
„My Little Pony”- film animowany o dzielnych kucykach wyruszających w podróż
„Kingsman: złoty krąg”- film szpiegowski na podstawie serii komiksów Kingsman
„Blade runner 2049”- film neo-noir science-fiction stanowi kontynuację Łowcy androidów z 1982r.
„Twój Vincent”- brytyjsko-polski, pełnometrażowy film animowany techniką malarską
„Wszyscy moi mężczyźni”- nowa komedia z gwiazdą „Wielkich kłamstewek” określony jako „najlepszy poprawiacz nastroju 2017r.”
„Potworna rodzinka”- przerażająco śmieszna i strasznie porywająca animowana opowieść o rodzinie przemiłych, choć dość niezdarnych potworów.
„Ach śpij kochanie”- najnowsza polska propozycja miłośników kryminalnych zagadek
„Dwie korony”– najnowszy film, który ukazuje nieznane dotąd powszechnie fakty z życia o. Maksymiliana Kolbe.
„Thor: ragnarok”- film akcji na podstawie serii komiksów o superbohaterze wydanych przez Marvel Comics.
„Krucyfiks”- horror oparty na prawdziwych wydarzeniach twórców „OBECNOŚĆ” i „ANNABELLE”
Maraton horrorów:
„Leatherface”- horror z postacią znanego Leatherface’a
„Piła- dziedzictwo”- jest 8 częścią serii horrorów, mającej początek w 2004r.
„Autopsja Jane Doe”- film na pograniczu horroru i dramatu, który umiejętnie buduje napięcie grozy.
„Piotruś Pan”- Retransmisja spektaklu „Piotruś Pan” z National Theater w Londynie.

Zapraszamy do KINA RADOŚĆ!