Kabaret Młodych Panów - Co się stało ? - Dom Kultury w Wolbromiu

Kabaret Młodych Panów – Co się stało ?

Dodał(a): Agnieszka Hudzińska | czwartek, 7 grudnia 2023
Kabaret Młodych Panów – Co się stało ?

Grudniowy mroźny wieczór, a sala widowiskowa Dom Kultury w Wolbromiu wypełniona po brzegi i rozgrzana do czerwoności. Wszystko za sprawą wizyty pewnych młodych panów. 😎
Kabaret Młodych Panów zabrał nas dziś w bardzo interesującą podróż 👉 rozpoczęliśmy w barze, by później przez cmentarz za sprawą Czarodzieja Dumbledore’a obudzić się na terapii uzależnień. Wisienką na torcie był turnus nad naszym cudownym słonecznym Bałtykiem. Gdyby nie fotorelacja nikt by nam nie uwierzył, że to się wydarzyło naprawdę.

Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne wydarzenia w DK Wolbrom 👇