Magiczny czas z kolędą - Dom Kultury w Wolbromiu

Magiczny czas z kolędą

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | czwartek, 26 grudnia 2019
Magiczny czas z kolędą

21 grudnia w naszym DK odbył się świąteczny, pełen atrakcji koncert „Magiczny czas z kolędą”. Rozpoczęliśmy go na sali widowiskowej wraz z naszymi artystycznymi sekcjami.

Jako pierwsza wystąpiła najmłodsza grupa Shine Dance Studio, Mini Show, następnie mogliśmy podziwiać występy podopiecznych studia wokalno-instrumentalnego Pani Marty Gaweł: Roksany Samoiluk, Mai Nawrot, Natalii Skoczeń i Sary Serwatki. Po wysłuchaniu piosenek zobaczyliśmy występ Shine Kids, a tuż po nim niezwykłe widowisko w wykonaniu ZPiT „Wolbromiacy”: niemal egzotyczną interpretację i aranżację „Dziadka do orzechów” Piotra Czajkowskiego. Po tych atrakcjach przyszła pora na występ grupy Shine Art, a następnie na kolejne kolędy studia wokalno-instrumentalnego, tym razem podopiecznych Pani Anity Barczyk: Magdaleny Robakowskiej i Mileny Palusińskiej. Jako ostatnia grupa zaprezentowała się Shine Master.

Następnie przyszedł czas na część uroczystą na sali lustrzanej, gdzie Minister Infrastruktury, Andrzej Adamczyk, przemawiał do zebranych i podziwiał szopki z naszego bożonarodzeniowego konkursu. Głos zabrał również dyrektor Piotr Gamrot. Nieocenione Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Zarzecza, Kąpiel Wielkich, Kalisia, Chrząstowic, Sulisławic, Gospodyń i Gospodarzy z Sulisławic, Wierzchowiska, Dłużca, Strzegowej i Kąpiołek przygotowały przepyszne, świąteczne smakołyki. Otrzymały z rąk dyrektora oraz ministra upominki w podziękowaniu za wspaniały wkład w kolejne już wydarzenie, które uświetniły niesamowitymi przysmakami.

Dziękujemy Wam za liczny udział i mamy nadzieję, że święta przebiegają w równie wyśmienitej atmosferze.

Scenariusz, koordynacja: Maria Grzywa, Magdalena Świerczek-Gryboś
Konferansjer: Piotr Kubiczek
Zdjęcia: Piotr Gamrot, Magdalena Świerczek-Gryboś
Nagranie: Magdalena Świerczek-Gryboś
Plakat, baner: Gabriela Kałwa
Światła: Sylwia Gawron
Dźwięk: Tomasz Kołodziej

Galeria zdjęć:

Zobacz także

Maryla Rodowicz

Maryla Rodowicz

3 grudnia 2022

Zobacz więcej
Kabaret Ani Mru-Mru

Kabaret Ani Mru-Mru

2 grudnia 2022

Zobacz więcej
„O MAŁO CO…”

„O MAŁO CO…”

21 listopada 2022

Zobacz więcej
11 Listopada

11 Listopada

11 listopada 2022

Zobacz więcej
IX Małopolski Przegląd Kapel Weselnych

IX Małopolski Przegląd Kapel Weselnych

6 listopada 2022

Zobacz więcej