Mikołajki w DK w Wolbromiu - Dom Kultury w Wolbromiu

Mikołajki w DK w Wolbromiu

Dodał(a): | niedziela, 4 grudnia 2022
Mikołajki w DK w Wolbromiu

Dom Kultury przepełniony emocjami! Niedzielne popołudnie obfitowało w świąteczne gry, animacje i mikołajkowe seanse kinowe. Nie zabrakło w tym dniu również emocji związanych z dzisiejszym meczem, który wspólnie oglądaliśmy na naszym dużym ekranie. Z okazji Mikołajek nie zabrakło również słodkości, za które dziękujemy naszym sponsorom. Zapraszamy do galerii zdjęć z dzisiejszych wydarzeń.

Sponsorzy Mikołajek (darowizny):

Lewiatan P.H.U KORAL – Wolbrom, CIUCIU CUKIER ARTIST – Kraków, MARIUSZ WALAK – Chechło, HASiP IMPORT – EXPORT Ciepał Waldemar – Wolbrom, BRW Tomasz Rogal Meble Rogal – Miechów, Edyta Marcinkowska CENTRUM JĘZYKOWE TIMES – Klucze, Sklep Alina Rolka – Chełm, Delikatesy Agnieszka Chaberka – Wolbrom, F.H.U Wolbram Janusz Fujara, Firma Handlowo – Usługowa „Jartir” Jarosław Bieda, Carrefour – Olkusz.