Skrzypek na dachu - Dom Kultury w Wolbromiu

Skrzypek na dachu

Dodał(a): Agnieszka Hudzińska | piątek, 26 maja 2023
Skrzypek na dachu

Dziś w naszym Domu Kultury z myślą o Dniu Matki odbył się rewelacyjny, znany na całym świecie musical: „SKRZYPEK NA DACHU”. Jesteśmy przekonani, że ten znakomicie zagrany i wyśpiewany spektakl dostarczył Państwu niezapomnianych wrażeń.

Musical na podstawie oryginału wystawił rewelacyjny zespół Teatru z Czeskiego Cieszyna. Realizacja Teatru z Czeskiego Cieszyna rozśmiesza, jednocześnie chwyta za serce. Wzruszają słynne piosenki „ Tradycja”, „Gdybym Był Bogaty”, „Pieśń Szabasowa”, „Anatewka” i wiele innych.

Nadmienić trzeba, że Skrzypka Na Dachu wystawiono po raz pierwszy w 1964r. W Nowym Jorku, a obsypany licznymi nagrodami został uznany najlepszym musicalem na Brodway’u.

Musical mówi o sile tradycji, miłości, rodzinie i potrzebie tolerancji oraz szacunku do drugiego człowieka. Dziś zaskoczyła nas dynamika realizacji scenicznej oraz profesjonalne aktorstwo.
Dziękujemy za obecność podczas dzisiejszego popołudnia i zapraszamy na kolejne wydarzenia do Domu Kultury w Wolbromiu