UWAGA! Funkcjonalność aplikacji „odLOTTOwa jazda” została zawieszona

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | sobota, 8 czerwca 2019
UWAGA! Funkcjonalność aplikacji „odLOTTOwa jazda” została zawieszona

Funkcjonalność aplikacji „odLOTTOwa jazda” została zawieszona – tak informuje Zespół Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej. Trzymamy kciuki za to, aby jak najszybciej udało się pokonać napotkane problemy.
„Szanowni Państwo,
z uwagi na ogromne zainteresowanie Programem „odLOTTOwa jazda”, które bardzo nas cieszy, ale które spowodowało pewne problemy techniczne aplikacji zliczającej kilometry, uprzejmie informujemy, że zarząd Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej podjął decyzję o chwilowym zawieszeniu konkursu, w celu optymalizacji funkcjonowania aplikacji. Jednocześnie chcemy Państwa uspokoić, że dotychczas wyjeżdżone kilometry będziemy uwzględniać, ustanawiając dwie tury konkursu. Pierwsza będzie formą rekompensaty włożonego przez Państwa wysiłku, druga tura, która nastąpi po wznowieniu konkursu, będzie właściwą rywalizacją. Bardzo dziękujemy za tak liczny udział w „odLOTTOwej jeździe”. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej wznowić działanie aplikacji, a tym samym przywrócić sportowe współzawodnictwo i zaangażowanie społeczne.
O dalszych krokach będziemy Państwa niezwłocznie informować na stronie internetowej oraz za pośrednictwem wszelkich kanałów komunikacji.
Z poważaniem,
Zespół Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej”
źródło: www.fundacjalotto.pl