Wolna Grupa Bukowina 15.04.2023 - Dom Kultury w Wolbromiu

Wolna Grupa Bukowina 15.04.2023

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | sobota, 15 kwietnia 2023
Wolna Grupa Bukowina 15.04.2023

Dziś w Domu Kultury w Wolbromiu odbył się koncert zespołu Wolna Grupa Bukowina, który zadebiutował w 1971 roku na Giełdzie Piosenki Turystycznej w Szklarskiej Porębie. Zespół od ponad 50 lat z nieustającym powodzeniem koncertuje w Polsce zdobywając sobie coraz to nowe pokolenia wiernych słuchaczy.  Dziś bardzo klimatycznie. Wierzymy, że publiczność zapadnie w pamięć dzisiejsze spotkanie z grupą muzyczną z nurtu poezji śpiewanej.

Zespół, który wystąpił dziś na wolbromskiej scenie ma też za sobą wielokrotne występy zagraniczne w Europie a także dla Polonii w Kanadzie, USA i Irlandii.

Obecny skład Wolnej Grupy Bukowina to:

• Grażyna Kulawik – śpiew
  • Wojciech Jarociński – śpiew, gitara
  • Wacław Juszczyszyn – śpiew, gitara
  • Krzysztof Żesławski – śpiew, gitara basowa

Dziękujemy za obecność podczas dzisiejszego wieczoru, podczas którego mieliśmy przyjemność  przypomnieć sobie piosenki nie grane przez lata, ale również te z nowszego repertuaru Wolnej Grupy Bukowiny.