Zimowe Dni z Domem Kultury: Wyprawa w Kosmos! - Dom Kultury w Wolbromiu

Zimowe Dni z Domem Kultury: Wyprawa w Kosmos!

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | środa, 14 lutego 2024
Zimowe Dni z Domem Kultury: Wyprawa w Kosmos!
Dzisiejsze Zimowe Dni z Domem Kultury: Wyprawa w Kosmos! ✨🚀
Dziś mieliśmy niesamowitą przyjemność zorganizować Zimowe Dni z Domem Kultury, podczas których wszyscy uczestnicy wyruszyli na ekscytującą wyprawę w kosmiczną przestrzeń! Chcielibyśmy podzielić się z Wami krótkim podsumowaniem tego fantastycznego wydarzenia, które z pewnością zapadnie Wam w pamięć na długo.
🚀 Wyprawa w Kosmos:
Rozpoczęliśmy dzień od fascynującej wyprawy w kosmos, podczas której uczestnicy poznawali tajniki galaktyk, planet i gwiazd. Nasze prezentacje i warsztaty pozwoliły nam zgłębić tajemnice wszechświata i zainspirować się nieskończoną przestrzenią kosmosu.
🎨 Prace Plastyczne:
Następnie przenieśliśmy się do pracowni plastycznych, gdzie każdy mógł dać upust swojej kreatywności, tworząc piękne statki kosmiczne i intrygujące marsjańskie maski. Nasze prace były nie tylko piękne, ale także pełne wyobraźni i pasji!
🍴Po intensywnych zajęciach wszyscy zgłodnieliśmy, dlatego zjedliśmy smaczne drugie śniadanie, aby nabrać energii na kolejne przygody.
🎭 Ćwiczenia Teatralne:
Wszyscy wzięliśmy udział w ekscytujących ćwiczeniach teatralnych, podczas których mogliśmy wcielić się w role kosmicznych podróżników i przenieść się w odległe zakątki wszechświata.
🍴Nasze spotkanie zakończyliśmy obiadem w restauracji Pod Łokietkiem gdzie zjedliśmy pożywny obiad i rozmawialiśmy o naszych kosmicznych doświadczeniach.
❤️❤️Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do naszej wyprawy w kosmos i stworzyli z nami magiczne chwile! To było niezapomniane doświadczenie, pełne przygody, kreatywności i radości!
🌟 Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z kolejnymi wydarzeniami organizowanymi przez Dom Kultury. Do zobaczenia na kolejnych przygodach!