Ferie z Domem Kultury 2017 - Dom Kultury w Wolbromiu

Ferie z Domem Kultury 2017

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | wtorek, 24 stycznia 2017
Ferie z Domem Kultury 2017

Zapraszamy do  zapoznania się z ofertą zajęć i warsztatów realizowanych przez Dom Kultury w Wolbromiu w czasie tegorocznych ferii zimowych. Dzieci i młodzież będą mogły uczestniczyć między innymi w warsztatach kulinarnych, tanecznych, ceramicznych, a także w zajęciach plastycznych połączonych z Klubem Małego Odkrywcy oraz zajęciach na basenie. Młodzi miłośnicy muzyki będą mieli okazję zrobić „Kurs Młodego DJ”. Dodatkowo w ramach akcji organizowany jest bal karnawałowy dla dzieci oraz „Bieg przez śnieg”.  Ponadto proponujemy seanse kinowe dla dzieci według repertuaru kinowego.