Lipcowa część "LATA Z DK" już za nami! - Dom Kultury w Wolbromiu

Lipcowa część „LATA Z DK” już za nami!

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | wtorek, 1 sierpnia 2017
Lipcowa część „LATA Z DK” już za nami!

Lipiec w Domu Kultury minął pod hasłem akcji „Lato z DK”!

Odbywały się rozmaite zajęcia dla najmłodszych, kulinarne- podczas których uczyli się przygotowywania pysznych deserów i przystawek, fotograficzne- czyli sztuka fotografii plenerowej, portretowej, angielski na wesoło- czyli przyswajanie zagadnień przez zabawę. Każdy mógł odnaleźć w tych zajęciach coś dla siebie. Najmłodsi z uczestników brali udział w grach i zabawach na wesoło. Dla utalentowanych muzycznie również zaplanowaliśmy naukę gry na pianinie, która również cieszyła się zainteresowaniem. Nie zabrakło też zajęć dla aktywnych, czyli szkółka padla, tenisa i warsztaty z łucznictwa!

Poniżej dołączamy galerię zdjęć i zachęcamy do oglądania!

Z rozmachem zaczynamy również sierpień, w zakładce aktualności odnajdą państwo informacje o tym co przygotowaliśmy w tym miesiącu! Zapraszamy!