Noworoczne spotkanie z Wojewodą Małopolski Piotrem Ćwikiem i Burmistrzem Miasta i Gminy Wolbrom Adamem Zielnikiem - Dom Kultury w Wolbromiu

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | środa, 16 stycznia 2019

Dzisiaj w Domu Kultury w Wolbromiu odbyło się tradycyjne noworoczne spotkanie, na które, jak co roku, zaproszenie Dyrektora Piotra Gamrota oraz pracowników Domu Kultury przyjął Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik,  Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik oraz Społeczny Doradca Burmistrza, Pani Bożena Konieczna. Tradycyjnie wspólnemu świętowaniu towarzyszyła bardzo miła atmosfera. Po wzajemnych życzeniach noworocznych Dyrektor i pracownicy mieli możliwość przedstawić najbliższe plany związane z rozwojem i działalnością Domu Kultury. Pan Burmistrz miał również okazję uhonorować Pana Wojewodę pamiątkowym medalem za wsparcie i serdeczność dla Miasta i Gminy Wolbrom.