Prawdziwe muzyczne show w DK Wolbrom!!! - Dom Kultury w Wolbromiu

Prawdziwe muzyczne show w DK Wolbrom!!!

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | poniedziałek, 24 kwietnia 2017
Prawdziwe muzyczne show w DK Wolbrom!!!

Piątkowy wieczór (21.04.2017) w DK Wolbrom upłynął pod znakiem muzyki Disco Polo. Rytmiczne brzmienia, dobra i beztroska zabawa oraz radość życia- tego z pewnością nie zabrakło w czasie występów zespołów: Power Play oraz Menelaos! Na scenie prawdziwa moc, a pod sceną mnóstwo wyśmienicie bawiących się i uśmiechniętych osób . Przeboje obydwu zespołów rozgrzały naszą publiczność,a nogi aż same rwały się do tańca :) Po koncercie natomiast muzycy spotkali się z fanami i żaden z nich nie odszedł tego dnia bez autografu lub pamiątkowego zdjęcia. To było naprawdę wyjątkowe show w wykonaniu obydwu zespołów!!!
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć !