TADEK wystąpił w DK Wolbrom!!! - Dom Kultury w Wolbromiu

TADEK wystąpił w DK Wolbrom!!!

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | czwartek, 9 marca 2017
TADEK wystąpił w DK Wolbrom!!!

9 marca w Domu Kultury w Wolbromiu wystąpił raper TADEK. Koncert adresowany był do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w związku z niedawnym Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Tadeusz „Tadek” Polkowski nazywany jest patriotycznym raperem ze względu na teksty swoich hitów, w których śpiewa o polskiej historii oraz konserwatywnych wartościach. W ciągu ostatnich 4 lat wydał trzy solowe albumy, które opowiadały m.in. o żołnierzach wyklętych, rotmistrzu Witoldzie Pileckim, gen. Fieldorfie „Nilu” czy Danucie Siedzikównie „Ince”. Zatem koncert stał się okazją nie tylko do posłuchania dobrej muzyki, ale był także swoistą lekcją historii i patriotyzmu. Młodzież opuszczająca salę widowiskową była pod ogromnym wrażeniem osoby tego niezwykłego rapera oraz jego opowieści o okresie komunistycznym.  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć :)