To był prawdziwy Kamil Bednarek show !!! - Dom Kultury w Wolbromiu

To był prawdziwy Kamil Bednarek show !!!

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | sobota, 24 września 2016
To był prawdziwy Kamil Bednarek show !!!

W minioną sobotę (24.09.2016r.) odbył się długo wyczekiwany koncert Kamila Bednarka. Warto nadmienić, iż finalista trzeciej edycji programu „Mam talent!” na wolbromskiej scenie występował już po raz drugi. Podobnie jak przed dwoma laty jego występ wywołał prawdziwą furorę wśród rzeszy fanów, którzy za swoim ulubieńcem przyjechali do Wolbromia z najdalszych zakątków Polski. Jednym z pierwszych utworów, jakie podarował rozentuzjazmowanym tłumom był cover popularnego przeboju Marka Grechuty „Dni, których nie znamy”. Dalsze koncertowanie z autorskimi piosenkami Bednarka przybrało już klimatów reggae. Roztańczona publiczność za artystą odśpiewała takie hity jak: „Chwile jak te”, „Euforia”, „List”, „Chodź ucieknijmy…”. Nikt jednak nie zamierzał opuszczać sali widowiskowej DK, a gwiazdor wieczoru na deskach wolbromskiej sceny zrobił prawdziwy show! Wokalista zespołu sygnowanego własnym nazwiskiem zachwycał widzów nie tylko wyjątkową barwą głosu i głębokim przesłaniem swoich tekstów, które śpiewał z lekkością, ale i nieprzeciętną aktywnością sceniczną charakterystyczną dla wykonawców gatunków reggae oraz dancehall. Sobotni wieczór w Domu Kultury, dla tych którzy u nas zagościli z pewnością zapisze się w pamięci,  jako energetyzujące muzycznie wydarzenie, dzięki któremu artysta przekazał swoim fanom „…do wszystkich sali stron” olbrzymią dawkę nadziei i optymizmu. Kamil Bednarek, podejmując dialog z publicznością, podkreślił słynną wolbromską gościnność, a także wyjątkowość chwil, które „…nie zdarzają się zbyt często. I słusznie,  bo „takie chwile jak te, to nasze zwycięstwo !” Nic więc dziwnego, że  spragniona dalszego koncertowania publiczność domagała się bisów, a artysta oczywiście ponownie pojawił się na scenie, aby przedłużyć ucztę dla ucha. Jak nie trudno się domyślić, po tak udanym występie jeszcze bardziej wzrosły apetyty fanów na kolejny równie efektowny show.