Uroczysta Wigilia Formacji SHINE w Domu Kultury w Wolbromiu - Dom Kultury w Wolbromiu

Uroczysta Wigilia Formacji SHINE w Domu Kultury w Wolbromiu

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | środa, 19 grudnia 2018
Uroczysta Wigilia Formacji SHINE w Domu Kultury w Wolbromiu

Okres świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas pełen magii i radości. To czas okazywania sobie wzajemnie miłości i życzliwości przy wspólnym stole. Dlatego też 19 grudnia odbyła się uroczysta wigilia dla dzieci formacji Shine, która wprowadziła wszystkich w świąteczną atmosferę pełną radości. Dzieci dzieliły się opłatkiem składając sobie najlepsze życzenia. Wspólne świętowanie przy odświętnym stole wywołało radość i uśmiech na twarzach dzieci. Dziękujemy Wam wszystkim za obecność – za to że jesteście z nami.