Jeśli pragniesz kobiety to ją porwij - Dom Kultury w Wolbromiu

Jeśli pragniesz kobiety to ją porwij

Dodał(a): Agnieszka Hudzińska
Z przyczyn od nas niezależnych od organizatora, zmuszeni jesteśmy przenieść spektakl na nowy termin 23.11.24 . Obecne bilety zachowują ważność na nowy termin.
Zapraszamy na premierę nowej komedii twórców popularnych spektakli „Triathlon Story” i „Dobry Wieczór Kawalerski”. Czy porywacz może stać się ofiarą? O tym przekona się Adam, który urozmaica swoje monotonne życie nietypowym hobby – porywa kobiety i organizuje im romantyczne randki. Młody mężczyzna z kompleksami i nudnym zawodem księgowego przed swoimi ofiarami zmienia się w prawdziwego romantyka, serwując wykwitną kolację, wino i dopasowując wygląd zastawy do jej stroju. Randki kończy wypuszczeniem ofiary ze swojego mieszkania tuż po posiłku i rozmowie, ale tylko do czasu, aż znajduje się kobieta, która przejmuje inicjatywę i odwraca role w porwaniu… Sprawdź co się wydarzy! Pełna humoru komedia dla dorosłych widzów, która z krzywym zwierciadle obrazuje relacje damsko-męskie i stawia pytania o miłość i związki.
Występują: Kaziu Mazur/Mateusz Mosiewicz (wymiennie), Anna Oberc, Waldemar Błaszczyk/Piotr Zelt, Małgorzata Lewińska.

• STACJONARNIE:

Dom Kultury w Wolbromiu, ul. Leśna 2

• kasa biletowa
  • lub w pokoju nr 3

rezerwacja telefoniczna 32 644 13 41 wew. 23 ,lub 606 721 082

• Dane wydarzenia:
  • Data:23.11.2024
  • Godzina:18:00
  • Typ wydarzenia: Spektakl
  • Adres:
  • Dom Kultury w Wolbromiu
    Ul. Leśna 2,
    32-340 Wolbrom

Zobacz inne wydarzenia:

RAZ DWA TRZY – koncert „Ważne piosenki”

Koncert Jubileuszowy 10 – lecia istnienia Chóru Nowe Horyzonty

Kabaret Skeczów Męczących – Jeszcze nigdy nie było tak dobrze !

Wiesz, że wiem