Michał BAJOR - No, a ja ? - Dom Kultury w Wolbromiu

Michał BAJOR – No, a ja ?

Dodał(a): Agnieszka Hudzińska

Michał Bajor – No, a ja?

Michał Bajor – „No, a ja?”, to kolejna płyta artysty, jego nowe muzyczne i tekstowe wyzwania. Pomysłem było nagranie jeszcze raz, w nowych aranżacjach, piosenek, które śpiewał dawno, a o których przypomnienie prosiła przez lata jego publiczność. Na krążku znaleźć się też miała jedna piosenka z muzyką Michała.

W rezultacie Michał Bajor skomponował aż pięć utworów! Pierwszy raz wystąpił też w roli autora tekstów – trzy piosenki wyszły spod jego pióra. Dodatkowo stworzył muzykę do tekstu Wojciecha Młynarskiego oraz kompozycję, do której z kolei słowa napisał dla niego Artur Andrus.

Na krążku są wspaniali goście: w duetach z Michałem zaśpiewały Irena Santor i Kayah. Artyście towarzyszą również Grupa MoCarta i Chór Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie oraz wspaniali muzycy, współpracujący z nim od lat.

Zapraszamy na koncert pełen i wspomnień, i autorskich nowości.

W ZWIĄZKU ZE SPECYFICZNYM I KAMERALNYM CHARAKTEREM RECITALU MICHAŁA BAJORA UPRZEJMIE PROSIMY O NIE PRZYPROWADZANIE NA KONCERT MAŁYCH DZIECI PONIŻEJ 6 ROKU ŻYCIA.

BILETY MOŻNA NABYĆ:

Dom Kultury w Wolbromiu, ul. Leśna 2

• kasa biletowa
  • lub w pokoju nr 3

rezerwacja telefoniczna 32 644 13 41 wew. 23 ,lub 606 721 082

• Dane wydarzenia:
  • Data:10.02.2024
  • Godzina:18:00
  • Typ wydarzenia: Koncert
  • Adres:
  • Dom Kultury w Wolbromiu
    Ul. Leśna 2,
    32-340 Wolbrom

Zobacz zwiastun:

Zobacz inne wydarzenia:

SZUMAŃSKI Wojtek – Kołowrotek Tour

KONCERT PATRIOTYCZNY – „WOLNOŚĆ JEST W NAS”

Kabaret Skeczów Męczących – Jeszcze nigdy nie było tak dobrze !

Letnie impresje – dostawki