„Związek otwarty” czyli barwnie i z ironią o małżeńskim pożyciu. - Dom Kultury w Wolbromiu

„Związek otwarty” czyli barwnie i z ironią o małżeńskim pożyciu.

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | piątek, 9 grudnia 2016
„Związek otwarty” czyli barwnie i z ironią o małżeńskim pożyciu.

W piątkowy wieczór (09.12.2016) nasza scena należała do aktorów Teatru Nowego w Zabrzu, którzy porwali i oczarowali naszą publiczność brawurową grą aktorską! Zaprezentowali oni intrygujący, niebanalny i niezwykle zabawny spektakl „Związek otwarty” czyli barwną i pełną ironii opowieść o małżeńskim pożyciu. Duet- Zbigniew Stryj oraz Aleksandra Gajewska błyskawicznie podbił serca widzów, a słowne utarczki między parą bohaterów rozbawiły ich do łez. Oryginalne i pełne uroku postaci, błyskotliwe i zabawne dialogi pełne politycznych i kulturowych, a nawet odnoszących się do życia prywatnego aktorów aluzji, bezpośredni kontakt z widzami, którzy także stali się częścią spektaklu … Wszystko to sprawiło, że był on naprawdę wyjątkowy, a najlepszym tego dowodem były owacje na stojąco, którymi nasza publiczność podziękowała artystom za wspaniały spektakl!!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć