Kino z Maluchem w czerwcu! - Dom Kultury w Wolbromiu

Kino z Maluchem w czerwcu!

Dodał(a): Sylwia Gawron | piątek, 7 czerwca 2019
Kino z Maluchem w czerwcu!

Drodzy Rodzice! Nie zapominamy o Was w czerwcu. :) W nadchodzącym miesiącu przygotowaliśmy trzy seanse dla Was i Waszych Maluszków.

Kino z Maluchem jest inicjatywą w Kinie „Radość”, kierowaną do młodych rodziców, którzy nie chcą albo nie mogą zostawić swoich pociech na czas trwania seansu.

Chcemy, aby rodzice mogli mieć możliwość pełnej opieki nad dziećmi, jednocześnie nie tracąc ani minuty z historii na ekranie :)

Podczas projekcji filmowych zostanie włączone delikatne oświetlenie, a dźwięk nieco ściszony. Do dyspozycji będzie także przewijak, środki higieniczne (pieluchy, chusteczki nawilżane) oraz miejsce, w którym mali artyści będą mogli kreatywnie spędzić czas.

W czerwcu na Kinie z Maluchem zagramy:

 • „Słońce też jest gwiazdą” – tutaj kupisz bilet online

  seans: 08.06, godz. 12:30

  Natasha (Shahidi) i Daniel (Melton) pochodzą z różnych środowisk. Ona nie wierzy w nic, czego nie da się udowodnić naukowo. On to niepoprawny romantyk. Jedno z nich wkrótce wyjedzie na zawsze. Spotykają się przypadkiem w Nowym Jorku i jest im dany zaledwie jeden wspólny dzień. Czy można przeżyć wielką miłość, gdy czasu jest tak niewiarygodnie mało?

 • „Rocketman” – tutaj kupisz bilet online

  seans: 15.06, godz. 12:30

  Nieprawdopodobna historia jednej z największych gwiazd muzyki w historii popu i rocka. Poznamy Eltona Johna na chwilę przed przełomem w jego karierze. „Rocketman” to niezwykła podróż przez życie – od nieśmiałego geniusza pianina Reginalda Dwighta po absolutną międzynarodową megagwiazdę popu, znaną jako Elton John. Inspirująca, poruszająca opowieść, osadzona w muzyce Eltona Johna, w którego postać wciela się Taron Egerton. Na naszych oczach chłopak z małego miasteczka stanie się jedną z ikon popkultury i największych osobowości XX wieku.

 • „Oszustki” – tutaj kupisz bilet online

  seans: 29.06, godz. 12:30

  Młody milioner stanie się obiektem rywalizacji dwóch oszustek, zarabiających na życie wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych mężczyzn.

 

Kino z Maluchem w sobotnie południa, na Sali Widowiskowej. Widzimy się na seansie!

Tags: , , ,

Galeria zdjęć:

Zobacz także

MŁODE HORYZONTY EDUKACJA 2024/2025

MŁODE HORYZONTY EDUKACJA 2024/2025

21 maja 2024

Zobacz więcej
Kino na obcasach

Kino na obcasach

5 maja 2024

Zobacz więcej
REPERTUAR MAJ

REPERTUAR MAJ

28 kwietnia 2024

Zobacz więcej
Konkurs plastyczny „Magiczna zakładka”

Konkurs plastyczny „Magiczna zakładka”

6 kwietnia 2024

Zobacz więcej
REPERTUAR KWIECIEŃ

REPERTUAR KWIECIEŃ

27 marca 2024

Zobacz więcej