Król Lew w Kinie Radość od 2 sierpnia! - Dom Kultury w Wolbromiu

Król Lew w Kinie Radość od 2 sierpnia!

Dodał(a): Sylwia Gawron | wtorek, 23 lipca 2019
Król Lew w Kinie Radość od 2 sierpnia!

Drodzy Kinomani – mali i duzi! Bez Króla Lwa nie ma tych wakacji! I chociaż w naszym kinie gramy od drugiego sierpnia, przygotowaliśmy seanse od południa do wieczora!

Disney przedstawia nową, fabularną wersję jednego z największych filmowych hitów. Po 25 latach od premiery kultowej animacji Jon Favreau ponownie zabiera widzów na afrykańską sawannę…

Kto nie zna tej historii, niech podniesie rękę! Albo może lepiej, żeby się nie przyznawać… :) Jesteśmy przekonani, że wielu z Was może się pochwalić znajomością dialogów i piosenek na wyrywki:)
Od ćwierćwiecza historia młodego Simby, jego rodziny i przyjaciół, wzrusza pokolenia! To pierwsza animacja Disneya, w której umiera jeden z głównych bohaterów (!). Jest to również pierwszy film wytwórni, w której nie pojawia się ani jedna ludzka postać.
Chyba nie trzeba dodawać, że za muzykę odpowiadają Elton John i Hans Zimmer :)

Znana historia po 25 latach wraca na ekrany kin w nowym wydaniu!

Simba jest młodym, prawowitym następcą tronu po swoim ojcu – królu Mufasie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat – Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. Knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany, ale pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowo poznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości.

W Kinie Radość Król Lew rządzi od południa do wieczora!

Wiemy, że na pokazy w naszym kinie trzeba trochę poczekać, ale za to „Króla Lwa” w pierwszym tygodniu pokazów będziecie mogli zobaczyć zarówno w godzinach południowych, jak i wieczornych. Dokładne godziny możecie zobaczyć tutaj i tutaj.

Już teraz zapraszamy na seanse!