Minimaraton kina anime w Kinie Radość! - Dom Kultury w Wolbromiu

Minimaraton kina anime w Kinie Radość!

Dodał(a): Sylwia Gawron | wtorek, 5 kwietnia 2022
Minimaraton kina anime w Kinie Radość!

W kwietniu obchodzimy Światowy Dzień Anime, więc serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania w Kinie Radość! Już 19 kwietnia zagramy dla Was minimaraton nagradzanych i fantastycznie przyjętych przez publiczność na całym świecie filmów anime: Mirai i Belle.

 

 

Za oba tytuły odpowiada znakomity japoński reżyser Mamoru Hosoda, doskonale znany wśród fanów kina anime. Wiele filmów z jego twórczości zdobyło wiele nominacji do prestiżowych nagród, a Mirai w 2019 roku został uhonorowany Złotym Globem i Oscarem za najlepszy animowany film długometrażowy!

Mirai pojawi się w naszym kinie na jednorazowym pokazie, natomiast na Belle, która jest kinową nowością, będziecie mieli okazję zobaczyć na większej liczbie pokazów :)

Poza tym: ciekawostka! W polskim dubbingu Belle głównej bohaterce głosu użycza Daria Zawiałow! Fani – ten film to pozycja obowiązkowa :) 

Możecie wybrać, czy wolicie zobaczyć jeden tytuł, czy oba, ale pamiętajcie, że w pakiecie bardziej się opłaca :) Dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć oba filmy, mamy specjalną cenę biletów – 10 zł na każdy z tytułów!

To co? Świętujemy razem?
Do zobaczenia na seansie! :)

 

Mirai

5-letni Kun nie radzi sobie z zazdrością po pojawieniu się w domu młodszej siostry. Wbrew oczekiwaniom rodziców nie darzy małej Mirai miłością i nie kryje swojej frustracji. Niespodziewanie odkrywa, że ogród obok domu umożliwia podróże w czasie i spotkania z krewnymi z przeszłości lub przyszłości. Daje to początek niezwykłej przygodzie, w czasie której Kun lepiej poznaje dzieje własnej rodziny. Obserwuje dziadka, którego pasją były motocykle, mamę, która – zupełnie tak jak on – nie lubiła podporządkowywać się woli dorosłych oraz swoją nastoletnią siostrę. Czy te spotkania pozwolą Kunowi nauczyć się empatii, równowagi oraz wrażliwości na innych?

 

 

 

Belle

Kim jesteś? Wyobraź sobie świat poza wyobraźnią, gdzie możesz zostać prawdziwym sobą i być wolnym. 5 miliardów użytkowników, jedno pytanie… Kim jest Belle? Suzu na co dzień jest nieśmiałą uczennicą liceum. Po trudnym dzieciństwie czuje się samotna i zagubiona. Wszystko zmienia się, kiedy wchodzi do ogromnego, wirtualnego świata „U”, gdzie ucieka w swoją internetową postać. Tam nie jest już skrytą Suzu, ale Belle – piękną, utalentowaną i uwielbianą w całym internecie piosenkarką. Pewnego dnia jej koncert przerywa budzące grozę wirtualnego świata tajemnicze stworzenie. Czy uda jej się odkryć tożsamość zagadkowej Bestii? Zaskakujące poszukiwania okażą się podróżą pełną przygód i wyzwań oraz drogą do odkrycia swojego prawdziwego „ja” w świecie, w którym możesz być kimkolwiek chcesz.

Galeria zdjęć:

Zobacz także

Konkurs plastyczny „Magiczna zakładka”

Konkurs plastyczny „Magiczna zakładka”

6 kwietnia 2024

Zobacz więcej
REPERTUAR KWIECIEŃ

REPERTUAR KWIECIEŃ

27 marca 2024

Zobacz więcej
Zamawianie dodatkowych seansów – to proste!

Zamawianie dodatkowych seansów – to proste!

24 marca 2024

Zobacz więcej
„EKO POSTAWA – WIELKIE BRAWA!”

„EKO POSTAWA – WIELKIE BRAWA!”

14 marca 2024

Zobacz więcej
Ogłaszamy dodatkowy seans filmu

Ogłaszamy dodatkowy seans filmu

7 marca 2024

Zobacz więcej