MŁODE HORYZONTY EDUKACJA 2024/2025 - Dom Kultury w Wolbromiu

MŁODE HORYZONTY EDUKACJA 2024/2025

Dodał(a): Agnieszka Hudzińska | wtorek, 21 maja 2024
MŁODE HORYZONTY EDUKACJA 2024/2025

Dom Kultury w Wolbromiu po raz kolejny bierze udział w projekcie Młode Horyzonty Edukacja.

Jest to cykl filmów, który jest przystosowany odpowiednio do każdej grupy wiekowej. Znajdą tutaj Państwo propozycje zarówno dla przedszkoli, szkół podstawowych jak również ponadpodstawowych. Program MHE w swojej ofercie posiada również prelekcje, omówienia tematów, sugerowane warsztaty plastyczne, karty pracy, scenariusze lekcji jak również analizę psychologiczną, którą można pobrać z głównej strony projektu.

Warto również podkreślić, że Młode Horyzonty Edukacja powstały zgodnie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Młode Horyzonty to cykl filmów idealny dla uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy przygotowują się do egzaminu dojrzałości. Uczniowie poprzez poznawanie nowych ekranizacji będą mogli poszerzyć swój zakres wiedzy z motywów literackich jak i filmowych.