Nowy cennik Kina "Radość" Wolbrom - Dom Kultury w Wolbromiu

Nowy cennik Kina „Radość” Wolbrom

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | wtorek, 16 stycznia 2024
Nowy cennik Kina „Radość” Wolbrom

UWAGA od dnia 02.02.2024 obowiązywać będzie nowy cennik!

Nowy cennik Kina Radość będzie obowiązywać od 02.02.2024r., już dziś publikujemy szkic zmian, wkrótce pojawi się również graficzna wersja cennika. W dalszym ciągu będziemy honorować Kartę Dużej Rodziny, zachęcać do rodzinnych spotkań w kinie, jak i grupowych wypadów na seanse :) Zachęcamy również na filmowe TANIE czwartki warunkowane tańszymi biletami tygodniowymi ;)

BILETY DO KINA:
normalny / 2D – 23 PLN / 3D – 25 PLN
> bilet do kina nie uwzględniający żadnych zniżek, obowiązuje od piątku do niedzieli oraz w święta – bilet kupisz również ONLINE*

ulgowy/ rodzinny / 2D – 20 PLN / 3D – 22 PLN
> dla dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów i studentów do 26 roku życia po okazaniu legitymacji,
rencistów, emerytów, osób niepełnosprawnych po okazaniu odpowiedniego dokumentu, oraz przy zakupie TRZECH lub więcej biletów na ten sam seans, obowiązuje od piątku do niedzieli oraz w święta – bilet kupisz również ONLINE*

tygodniowy / 2D – 18 PLN / 3D – 20 PLN
> bilety do kina obowiązują od poniedziałku do czwartku – bilet kupisz również ONLINE*

sekcyjny/grupowy  / 2D – 17 PLN / 3D – 19 PLN
> bilety dla członków sekcji i zespołów działających przy DK Wolbrom, na podstawie kart członkowskich, oraz dla grup – przy zakupie co najmniej 10 biletów na ten sam seans, sprzedaż biletów sekcyjnych/ grupowych jedynie STACJONARNIE

szkolny / 2D – 16 PLN / 3D – 18 PLN
> bilety szkolne obowiązują jedynie w przypadku zorganizowanych grup szkolnych, sprzedaż biletów szkolnych jedynie STACJONARNIE

dzieci do lat 3 – wstęp bezpłatny
> dzieci do ukończenia 3 roku życia upoważnione są do wstępu na seans nieodpłatnie pod nadzorem dorosłego opiekuna, pod warunkiem iż nie będą one zajmować oddzielnego miejsca

W kinie „Radość” Wolbrom honorujemy KARTĘ DUŻEJ RODZINY
> za okazaniem karty dużej rodziny – bilet do kina w cenie biletu sekcyjnego/grupowego

UWAGA – na seanse 3D – okulary 3D sprzedawane są oddzielnie w kasie kinowej według odrębnego cennika.

* bilety online + 1,85 PLN

Zasady zakupu VOUCHERÓW do KINA w Kinie „Radość” Wolbrom

1. Voucher jest możliwy do zakupienia wyłącznie w kasie kina/pokoju nr 3 w Domu Kultury w Wolbromiu, ul Leśna 2, 32-340 Wolbrom, w godzinach otwarcia.

2. Voucher do Kina obejmuje jedynie seanse filmowe organizowane w Kinie „Radość” w Wolbromiu.

3. Koszt zakupu voucherów do kina określa aktualny cennik.

4. Vouchery w zależności od wartości wydawane są na określony czas liczony od daty zakupu.

5. Każdy Voucher posiada swój unikatowy 9-cyfrowy kod, na podstawie którego realizowane są wejścia do kina.

6. Vouchery występują w różnych wersjach graficznych:
    – voucher w grafice „standard”
    – voucher w grafice „premium gift” – za dodatkową opłatą, jako spersonalizowany voucher prezentowy np. z dedykacją. Drukowany na specjalnym błyszczącym papierze.

7. Aby zakupić voucher w grafice „premium gift” należy wcześniej skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu 32 644 13 41 lub zgłosić chęć zakupu vouchera „premium gift” osobiście w Domu Kultury w Wolbromiu. Czas realizacji po zaakceptowaniu personalizacji wynosi do 7 dni.

8. Zakupione vouchery nie podlegają zwrotom, ani wymianie na środki pieniężne.

CENNIK – vouchery

VOUCHER do KINA 1 wejście – ważny 30 dni od daty zakupu, za 23 zł