Seans pod chmurką z filmem "In the Heights" - już 15 lipca! - Dom Kultury w Wolbromiu

Seans pod chmurką z filmem „In the Heights” – już 15 lipca!

Dodał(a): Sylwia Gawron | środa, 6 lipca 2022
Seans pod chmurką z filmem „In the Heights” – już 15 lipca!

Rezerwujcie dla nas wieczór! Już 15 lipca na terenie zielonym przy DK odpalamy sprzęt i bawimy się na plenerowym pokazie!

A na ekranie niesamowicie kolorowe, energetyczne i idealne na wakacyjną porę – In the Heights!

Film zobaczymy dzięki naszemu sponsorowi – firmie STL.

In the Heights to brawurowa i wciągająca ekranizacja musicalu o tym samym tytule, który przez lata nie schodził z desek broadwayowskiego teatru! To opowieść o latynoamerykańskiej społeczności, zamieszkującej dzielnicę Nowego Jorku – Washington Heights. Każdy z bohaterów pokonuje przeszkody codzienności, każdy dąży do spełnienia swoich marzeń, mniejszych i większych…

[opis filmu]

Aromat cafecito caliente unosi się w powietrzu niedaleko stacji metra przy 181. Ulicy, gdzie istny kalejdoskop marzeń nakręca dynamiczną i zżytą społeczność. W tej właśnie dzielnicy mieszka sympatyczny, obdarzony magnetyczną osobowością właściciel sklepiku Usnavi. Odkłada on każdy grosz z codziennego utargu, karmiąc się nadzieją i fantazją oraz śpiewając o lepszym życiu.

Start pokazu o godzinie 21:00!

Do zobaczenia pod chmurką! :)