Tydzień kinowy 19-25.07. - Dom Kultury w Wolbromiu

Tydzień kinowy 19-25.07.

Dodał(a): Sylwia Gawron | piątek, 19 lipca 2019
Tydzień kinowy 19-25.07.

Jako, że piękny, wakacyjny lipiec nie jest ani trochę piękny i wakacyjny… Postaramy się trochę podkręcić nastroje dobrymi filmowymi propozycjami! :)

W najbliższym tygodniu czekają na Was:

SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH 2

Pełna humoru komedia tym razem skupi się na emocjonalnym życiu zwierzaków domowych. Więziach, jakie łączą je z innymi zwierzakami oraz rodzinami. Dostaniemy też odpowiedź na pytanie, które zawsze nurtuje większą część ludzkości: Co one naprawdę robią, kiedy nas nie ma w domu? Twórcom zależało, by druga część skupiała się na czymś innym, aby nie powtarzać tego samego schematu. Chcieli, aby film był świeży, zaskoczył widzów.

– Kiedy pracujesz nad sequelem, głównym celem jest zaproszenie widzów na spotkanie z bohaterami, których pokochali, ale pokazanie także czegoś nowego, nowych postaci, nowych przygód, emocji – mówi Chris Meledandri – Publiczność, przychodząc do kin na drugą część filmu, pragnie zobaczyć swoich ukochanych bohaterów, zobaczyć, co u nich słychać, jacy są dziś. Nie można więc pokazać widzom powtórki z rozrywki. Dlatego zależało nam, by pokazać dalsze losy zwierzaków, chociaż zrobiliśmy to tak, by ten, kto nie widział pierwszej części, mógł wszystko zrozumieć.

wszystkie seanse filmu tutaj i tutaj

 

YESTERDAY

Wyobraźmy sobie świat bez muzyki Beatlesów… Byłby jakby bez wyrazu, bez radości, bez wzruszeń, bez sensu. Taki świat wyobrazili sobie Richard Curtis (scenarzysta „To właśnie miłość”, „Notting Hill” czy „Czterech wesel i pogrzebu”) oraz Danny Boyle („Slumdog. Milioner z ulicy”, „Trainspotting”). Ponieważ jednak według wszystkich przewidywań świat bez muzyki Beatlesów nie mógłby istnieć, panowie wymyślili postać Jacka Malika. On jako jedyny na świecie zna piosenki słynnej liverpoolskiej czwórki. Tak to się zaczyna. W filmie „Yesterday” w rolach głównych zobaczymy Himesha Patela, Lily James oraz Kate McKinnon.

wszystkie seanse filmu tutaj

I ZNOWU ZGRZESZYLIŚMY, DOBRY BOŻE!

Błogosławieni cierpliwi, którzy czekali na powrót niecodziennej rodziny znad Sekwany. Christian Clavier i spółka znów rozbawią nas do łez w kontynuacji hitu „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Twórcy jednej z najbardziej kasowych francuskich komedii ostatnich lat nie wzięli sobie do serca mocnego postanowienia poprawy. Dla widowni to bardzo dobra nowina.

„I znowy zgrzeszyliśmy, dobry Boże!” premierowo w Kinie Radość!

wszystkie seanse filmu tutaj

Zapraszamy! Bo Kino to Radość!

Zobacz także

MŁODE HORYZONTY EDUKACJA 2024/2025

MŁODE HORYZONTY EDUKACJA 2024/2025

21 maja 2024

Zobacz więcej
Kino na obcasach

Kino na obcasach

5 maja 2024

Zobacz więcej
REPERTUAR MAJ

REPERTUAR MAJ

28 kwietnia 2024

Zobacz więcej
Konkurs plastyczny „Magiczna zakładka”

Konkurs plastyczny „Magiczna zakładka”

6 kwietnia 2024

Zobacz więcej
REPERTUAR KWIECIEŃ

REPERTUAR KWIECIEŃ

27 marca 2024

Zobacz więcej