Repertuar na LISTOPAD 2019

Dodał(a): Karolina Misztal | wtorek, 29 października 2019
Repertuar na LISTOPAD 2019

Okres jesienno-zimowy rozpoczął się z pełną mocą! A razem z nim rozpoczynamy okres kinowy – „na wypasie”! :) Każdy znajdzie coś dla siebie!

W listopadzie w naszym repertuarze znajdzie się aż 15 tytułów! Jest w czym wybierać :)

 

Dla młodszych i starszych kinomanów…

…gramy dodatkowy weekend „Czarownicę 2”, a także film producentów wielkiego hitu „Jak wytresować smoka” – „O Yeti!”.  Od 8 listopada – premierowe pokazy o przygodach najbardziej niezwykłego i pomysłowego baranka –  „Baranek Shaun Film. Farmageddon”. A w drugiej połowie miesiąca czeka nas kolejne spotkanie z Elsą i Anną w długo wyczekiwanej „Krainie Lodu 2” – do zobaczenia w formacie 2D i 3D!

Listopad to również moc polskiego kina!

Na naszych ekranach biograficzna opowieść o Mieczysławie Koszu – legendarnym już jazzowym muzyku. „Ikar. Legenda Mietka Kosza” od 2 listopada. Również od 2 listopada zagramy dla Was „Obywatela Jonesa” – najnowsze dzieło Agnieszki Holland, zdobywca Złotych Lwów na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.  W Gdyni nagrody zdobyła również „Ukryta gra” , w której akcja, obsadzona w Warszawie lat 60. – za czasów Zimnej Wojny, przykuwa do fotela! Premierowo w Kinie Radość od 8 listopada. Dokładnie w połowie, 15.11, startujemy – premierowo, nie inaczej! – z tytułem „1800 gramów”, a w nim Magdalena Różdżka i piękny przedświąteczny Kraków. Na zakończenie miesiąca mocne, docenione przez krytyków kino – „Proceder”, opowiadający o życiu i twórczości Tomasza Chady.

W listopadzie czekają na Was także pokazy filmu „Nieplanowane”. To obraz absolutnie nadzwyczajny nie tylko ze względu na walory filmowe, ale też na fakt, że jego historia żyje już własnym życiem. Bez względu na światopogląd, trzeba go zobaczyć i przeżyć.

Macie ochotę na coś mroczniejszego i bardziej widowiskowego?

Na początku listopada zagramy „Zombieland: kulki w łeb”. Od pierwszej części minęło trochę czasu, a zombie stały się groźniejsze, bardziej krwiożercze i bezczelne. Dalej jest jednak przerażająco i przezabawnie! Później czeka nas pełne akcji widowisko z Willem Smithem, będącym elitarnym płatnym zabójcą, na którego poluje… jego własna młodsza wersja. „Bliźniak” w Kinie Radość od 8 listopada do zobaczenia w 3D i 2D.

Od 15 listopada premierowo na naszych ekranach pojawi się „Doktor Sen” na podstawie bestsellerowej powieści Stephena Kinga oraz jako kontynuacja absolutnie kultowego już „Lśnienia”. Konkretna dawka mocnych wrażeń gwarantowana!

A jeśli listopad kojarzy Wam się już ze świątecznymi przygotowaniami…

od 29.11 czeka na Was kolejna premiera, idealna na ten czas! „Last Christmas”, inspirowany niezaprzeczalnym hitem duetu Wham! idealnie rozbudzi w Was świąteczny klimat :)

A to nie koniec!

23 listopada czeka na Was niesamowity specjalny pokaz filmu „Łowca androidów” – tytuł, który stał się fenomenem, absolutną klasyką gatunku kina sci-fi! Na tym seansie nie może Was zabraknąć! Na czym polega niezwykłość tego seansu?

Jeżeli pamiętacie, akcja „Łowcy androidów”  ma miejsce właśnie w listopadzie 2019 roku! Chcecie zobaczyć, na dużym ekranie, jak Ridley Scott widział przyszłość 37 (!) lat temu? Przybywajcie! W jedyną w swoim rodzaju podróż w przeszłość do przyszłości startujemy o 20:15!