Rusza Kino pod Chmurką 2020! - Dom Kultury w Wolbromiu

Rusza Kino pod Chmurką 2020!

Dodał(a): Sylwia Gawron | czwartek, 9 lipca 2020
Rusza Kino pod Chmurką 2020!

Już w piątek 10 lipca wraca nasze coroczne Kino pod Chmurką.
W tym roku promujemy rodzimą kinematografię pod hasłem „Dobre, bo polskie”.

Na pierwszy seans proponujemy znakomitą komedię obyczajową „(Nie)znajomi” – nasz rodzimy wariant włoskiego hitu „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. Polska wersja tej historii zachwyciła krytyków zarówno polskich, jak i zagranicznych oraz podbiła serca widzów, ciesząc się ogromną popularnością na kinowych ekranach. „(Nie)znajomi” to film łączący w sobie rozrywkę, niebanalny scenariusz, znakomite kreacje aktorskie i pouczające przesłanie. W rolach głównych występują m.in. Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Aleksandra Domańska.

Na pierwszy w tym roku seans w ramach Kina pod Chmurką zapraszamy 10.07. o godz. 21.00 na teren zielony przy Domu Kultury. Prosimy o zabranie ze sobą własnych siedzisk (leżaki, koce) oraz o zachowanie dystansu 2 metrów podczas projekcji (nie dotyczy osób wspólnie zamieszkujących oraz osób z dziećmi do lat 13 lub z osobami niepełnosprawnymi).