11 Listopada - Dom Kultury w Wolbromiu

Dodał(a): Agnieszka Hudzińska | sobota, 11 listopada 2023
11 Listopada

11 listopada
🤍❤️ to symboliczna data odzyskania przez nasz naród niepodległego i suwerennego Państwa, odrodzonego po 123 latach niewoli. To dla Polaków dzień radosnego świętowania, a zarazem okazja do wyrażania patriotycznych postaw i uczuć- miłości do Ojczyzny. Uroczystość ta wpisana jest na stałe w tradycję Domu Kultury w Wolbromiu i również dziś mieliśmy zaszczyt razem z Państwem świętować ten dzień. Odśpiewano wspólnie z mieszkańcami Hymn Polski oraz pieśni patriotyczne.
W uroczystości wzięli udział:
🤍❤️ Sekcja wokalno-instrumentalna pod kierunkiem Pani Marty Gaweł w składzie: Amelia Sikora, Natalia Skoczeń,
🤍❤️ Przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich z Gminy Wolbrom
🤍❤️ Przedstawiciele UTW