Otwarcie Miasteczka ruchu drogowego - Dom Kultury w Wolbromiu

Otwarcie Miasteczka ruchu drogowego

Dodał(a): Agnieszka Hudzińska | czwartek, 10 sierpnia 2023
Otwarcie Miasteczka ruchu drogowego

Dziś odbyło się oficjalne otwarcie Miasteczka ruchu drogowego. Gościliśmy dzieci oraz Policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu i Komendy Miejskiej w Wolbromiu.
Dzieci miały okazję zapoznać się z zasadami ruchu drogowego, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z funkcjonariuszami, wsiąść do radiowozu, czy na policyjny motocykl.
Składamy podziękowania Komendantowi Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu, inspektorowi Jarosławowi Klichowi, Komendantowi Komisariatu Policji w Wolbromiu: nadkom. Arkadiuszowi Szatanowi, wszystkim policjantom biorącym udział w dzisiejszym spotkaniu za zaangażowanie.
Miasteczko ruchu drogowego powstało dzięki Ministerstwu Infrastruktury