Pierwsza Wolbromska Jesień Poetycka - aktualności. Ostatni tydzień na nadesłanie! - Dom Kultury w Wolbromiu

Pierwsza Wolbromska Jesień Poetycka – aktualności. Ostatni tydzień na nadesłanie!

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | piątek, 13 września 2019

Na nasz konkurs przysłano już ponad 60 zestawów wierszy. Bardzo dziękujemy za tak liczny udział i czekamy na więcej!

Gala rozdania nagród zaplanowana została na 26 października (sobota), godzina 16.00, na naszej świeżo wyremontowanej sali widowiskowej. O szczegółach będziemy jeszcze informować. Nagrodzone osoby zostaną powiadomione dwa tygodnie wcześniej.

Na galę zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Posłuchamy poezji, w tym śpiewanej, i nie tylko :)

Informujemy, że z powodów niezależnych zmieniły się nagrody w konkursie. Nagrody rzeczowe, almanach pokonkursowy, dyplom, publikacja w „Wieściach Wolbromskich”, publikacja na stronie oraz wystawa w naszym DK pozostają bez zmian.

Regulamin konkursu dostępny tutaj.

Patronat honorowy konkursu: Wojewoda Małopolski

Patronat medialny: Wieści Wolbromskie, Przegląd Olkuski, Polskie Kulturalne Podziemie