Prezent urodzinowy 05.02.2023 - Dom Kultury w Wolbromiu

Prezent urodzinowy 05.02.2023

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | niedziela, 5 lutego 2023
Prezent urodzinowy 05.02.2023

Dziś na scenie Domu Kultury w Wolbromiu mieliśmy przyjemność gościć wybitnych aktorów Teatru Capitol.

Spektakl pt. „Prezent urodzinowy” w reżyserii Jerzego Bończaka, przyciągnął pełną salę widzów, którzy dali się ponieść tej obłędnej, pełnej niezaplanowanych sytuacji komedii. Piękna scenografia zachwycała, a kunszt aktorski dawał znać o swoim wysokim poziomie.

Nasi widzowie czujnie śledzili historie ekscentrycznych bohaterów, którzy na scenie stworzyli prawdziwe zamieszanie! Ku uciesze wkręconego w tę szałową drakę widza aktorzy przedstawiali różne możliwości konfiguracji personalnych, wymykających się spod kontroli.

„Uważaj, o czym zamarzysz, nim zdmuchniesz świeczkę urodzinową!” – o tym czy warto tę uwagę wziąć do serca – najlepiej wiedzą już nasi widzowie po dzisiejszym spotkaniu z nową sztuką warszawskiego Teatru.

Teatr Capitol od lat prezentuje komediowe hity na deskach różnych
scen w całej Polsce. Dziś na wolbromskiej scenie wystąpił w obsadzie:

LIZ – Katarzyna Pakosińska
TONY – Stefan Pawłowski
BOB – Tomasz Dedek
KATE – Dominika Kryszczyńska
DICK – Waldemar Obłoza

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony wieczór. Tym samym zapraszamy na koleje wydarzenia organizowane przez nasz Dom Kultury. Pamiętajcie – u nas kultura jest na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy.