Niezapomniany Dzień Kobiet w Domu Kultury - Dom Kultury w Wolbromiu

Niezapomniany Dzień Kobiet w Domu Kultury

Dodał(a): Eliza Ciuła-Hat | środa, 8 marca 2017
Niezapomniany Dzień Kobiet w Domu Kultury

8 marca to dzień, który z pewnością najlepiej spędzić w miłym, kobiecym gronie, zatem my także postanowiliśmy uczcić ten wyjątkowy dzień organizując Babski Wieczór! Impreza jak zwykle cieszyła się niesłabnącą popularnością i mieliśmy prawdziwą przyjemność gościć naprawdę dużą grupę Pań. Uroczy wieczór rozpoczęliśmy projekcją przezabawnej, polskiej komedii romantycznej „Porady na zdrady”, a na Panie, które w doskonałych humorach opuszczały po seansie salę widowiskową czekał poczęstunek w postaci przepysznych ciast upieczonych przez Cukiernię Skalanka ze Skały oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Brzozówki, lampki wina ufundowanego przez sklep monopolowy Alcatraz z Wolbromia oraz kawy i herbaty z serwisu kawowego, przygotowanego przez Restaurację Sadyba. Jak zwykle ogromnym zainteresowaniem cieszyły się stosika ze strefy „Pretty Woman„: Salon Kosmetyczny Art Studio, dwa stoiska Oriflame, Studio Urody Katarzyna Strama, Tupperware, Aloes Forever, oraz Follow Your Beauty Mobilne Usługi Kosmetyczne, którym bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie i uświetnienie naszego Babskiego Wieczoru. Ostatnim punktem programu było karaoke prowadzone przez Zbigniewa Kalarusa, w czasie którego nie zabrakło odważnych i dobrze śpiewających Pań. Nagrody w zabawie ufundowane zostały przez KINADS oraz TEFAL Katarzyna Grojec. Podziękowania za udział w naszej imprezie kierujemy także do Nails by Mako Paulina Makowska. To był naprawdę niezapomniany wieczór!!!
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć :)