Kabaret Skeczów Męczących - Jeszcze nigdy nie było tak dobrze ! - Dom Kultury w Wolbromiu

Kabaret Skeczów Męczących – Jeszcze nigdy nie było tak dobrze !

Dodał(a): Agnieszka Hudzińska

Jeszcze nigdy nie było tak dobrze!

Zapraszamy na nowy program, powstały specjalnie z okazji jubileuszu 20-lecia Kabaretu Skeczów Męczących. Będzie to jedyna okazja zasmakowania kwintesencji wszystkiego, co od dwóch dekad urzeka publiczność, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Jak twierdzi sam kabaret, „jeszcze nigdy nie było tak dobrze”.
Pytanie, czy to zapowiedź najlepszej formy od lat?
A może wnikliwa analiza sytuacji w kraju?!?
Tego i wiele więcej dowiesz się z premierowych skeczów, nigdy wcześniej nieemitowanych w telewizji!

Wkrocz do świata Kabaretu Skeczów Męczących i weź udział w niespełna dwugodzinnej wybornej zabawie obfitującej w bezkompromisowe żarty, celne obserwacje społeczne, brawurowe kreacje kabaretowe i „to coś”, co można poczuć wyłącznie w trakcie widowiska na żywo.
Gwarantujemy fantastyczny kontakt z publicznością, która jest tutaj traktowana jako integralna część energetycznego show.
I każdy, kto choć raz był na występie KSM na żywo, wie, że nigdy nie gryzą się w język.

Wyśmienite premierowe widowisko podane w jubileuszowym sosie to idealna okazja zarówno dla wiernych fanów, jak i dla tych, którzy jeszcze nie znają KSM.
Zapraszamy do wspólnego uczczenia okrągłej rocznicy i przekonania się na własne oczy, dlaczego „jeszcze nigdy nie było tak dobrze”.

BILETY MOŻNA NABYĆ:

Dom Kultury w Wolbromiu, ul. Leśna 2

• kasa biletowa
  • lub w pokoju nr 3

rezerwacja telefoniczna 32 644 13 41 wew. 23 ,lub 606 721 082

• Dane wydarzenia:
  • Data:07.09.2024
  • Godzina:17:00
  • Typ wydarzenia: Kabaret
  • Adres:
  • Dom Kultury w Wolbromiu
    Ul. Leśna 2,